Rodinné bydlení Jahodnice

Projekt rodinné bydlení Jahodnice je situován do klidného místa uprostřed přírody, v pěší dostupnosti se nachází údolí Rokytky s několika rybníky, příjemné místo jak pro vycházky s dětmi, tak i jízdu na kole. Nedaleko se nachází i přírodní park Klánovice-Čihadla. Milovníci sportu určitě ocení nedaleký golfový resort či cyklostezku. Z pohodové a tiché lokality je to přitom jen pár minut autem na městský okruh.

Dopravní spojení

Díky přímému napojení na Štěrboholskou spojku nebo ulici Českobrodská představují ideální zázemí s perfektní dopravní obslužností prakticky po celé Praze. Výhodou tohoto místa je rovněž velmi dobré napojení na D1 nebo na D11. Autem se do centra Prahy dostanete za 10 až 15 minut. Veřejné dopravní spojení zajišťují autobusové linky 109, 110, 163, 263, 296 a noční linka 503 či vlak z Dolních Počernic.

Občanská vybavenost

Rodiny s dětmi jistě potěší, že tato lokalita nabízí kromě krásné přírody hned dvě mateřské školky. Jedna se nachází přímo v areálu, druhá (státní) pouhé 2 minuty chůze od vašeho nového domu. Starší děti mohou navštěvovat základní školu ve vedlejších Štěrboholech (bus 265), Kyjích či Dolních Počernicích (bus č. 263 a 296). Pokud dostanete chuť nakupovat, v blízkosti máte například nákupní centrum Europark či outletové centrum Fashion Arena. Další služby a možnosti vyžití naleznete přímo v lokalitě nebo okolí Štěrbohol a Dolních Počernic. Okolí nabízí možnosti pěší turistiky, vede tu několik pěších turistických tras i cyklostezek. Navštívit můžete celoroční provoz výletní restaurace a pivnice.